AcasaAcasa  PortalPortal  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Interviu Ren despre look-ul sau feminin

In jos 
AutorMesaj
YzuJJ
Administrator
Administrator

Woni : 267
Data de inscriere : 22/03/2012
Varsta : 21
Localizare : Ilfov

MesajSubiect: Interviu Ren despre look-ul sau feminin   Vin Mar 30, 2012 8:25 am

In timpul interviului celor de la Sports Seoul, Ren care atrage atentia cu look-ul sau feminin marturiseste ca nu ii displace acest lucru.
Inaintea debutului celor de la Nu’est,teaser-ul lui Ren a fost expus cauzand curiozitatea cetateniilor in legatura cu sexul acestuia,daca e fata sau baiat.
“Oamenii de langa mine imi zic ca arat ca o fata,” a zis el“dar eu cred ca aceste tipuri de reactii sunt amuzante partial deoarece ma fac sa sper ca vor sa afle mai multe despre mine.”
Ren este de asemenea singurul membru care are unghiile facute. Cand i sa pus intrebarea, “Nu te face manichiura ta mai feminin?”, Ren a raspuns, “Imi plac lucrurile la moda, si am crezut ca vor arata bine cu imaginea mea deci le-am facut."
“Sunt din Busan si devreme de cand eram junior la liceu,am venit singur in Seoul pentru ca am vrut sa devin cantaret,”
printre care a mai spus: “Stiu ca imaginea mea pare un pic feminina, dar am o personalitate destul de linistita si tin la ea.”-Subbed by me^^ daca apar neclaritati va rog sa imi spuneti.

♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-Afterschool-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥
Sus In jos
Shin Kyung Mi
Administrator
Administrator

Woni : 3196
Data de inscriere : 30/11/2011
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Interviu Ren despre look-ul sau feminin   Sam Mar 31, 2012 5:32 am

mie nu mi-au aparut neclaritati Yzu dongsaeng

Cat despre Ren nu trebuie sa arate feminin ca sa atraga atentia si ca lumea sa vrea sa il cunoasca. noi il iubim pentru ca e el feel love raccoon

Sus In jos
http://www.xschains.blogspot.com
YzuJJ
Administrator
Administrator

Woni : 267
Data de inscriere : 22/03/2012
Localizare : Ilfov

MesajSubiect: Re: Interviu Ren despre look-ul sau feminin   Sam Mar 31, 2012 5:59 am

exact unnie cute cry raccoon

Sus In jos
Shin Kyung Mi
Administrator
Administrator

Woni : 3196
Data de inscriere : 30/11/2011
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Interviu Ren despre look-ul sau feminin   Vin Apr 06, 2012 5:30 am

ma bucur mult ca imi dai dreptate Yzu dongsaeng

Sus In jos
http://www.xschains.blogspot.com
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Interviu Ren despre look-ul sau feminin   

Sus In jos

Interviu Ren despre look-ul sau feminin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-