AcasaAcasa  PortalPortal  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Biografie :)

In jos 
AutorMesaj
Alexan'.
Reporter
avatar

Mesaje : 38
Woni : 64
Data de inscriere : 22/03/2012
Localizare : Suceava

MesajSubiect: Biografie :)    Joi Mar 22, 2012 11:39 am




Birth Name: Choi Min Ki
Stage Name: Ren | Len
Weight : 56kg
Height : 179cm
Position: Vocalist, Dancer
Birth Date: 3 November 1995
Suplimentar : Imprevizibila si un tip dragut .


Sus In jos
Iela
Necunoscut
Necunoscut
avatar

Mesaje : 21
Woni : 25
Data de inscriere : 25/03/2012
Varsta : 23
Localizare : Eforie Sud

MesajSubiect: Re: Biografie :)    Dum Mar 25, 2012 9:24 am

Okey .
Îl ador pe Ren .
Dar nu-mi vine să cred că este mai mic ca mine.
Sus In jos
http://korean-music-romania.clubme.net
♥ Minnie
Membru Suprem
Membru Suprem
avatar

Mesaje : 294
Woni : 592
Data de inscriere : 19/11/2011
Varsta : 21
Localizare : Bucureşti

MesajSubiect: Re: Biografie :)    Dum Mar 25, 2012 11:52 am

Nici nu zici că e băiat :-x
Sus In jos
DMC
Membru in devenire
Membru in devenire
avatar

Mesaje : 127
Woni : 337
Data de inscriere : 19/03/2012
Varsta : 22
Localizare : Romania,Pitesti ( NU'ESTLAND)

MesajSubiect: Re: Biografie :)    Dum Mar 25, 2012 2:40 pm

este my perfect boyfriend feel love raccoon impossible not to love him .
Sus In jos
https://www.facebook.com/dobre.maria.claudia
Alexan'.
Reporter
avatar

Mesaje : 38
Woni : 64
Data de inscriere : 22/03/2012
Localizare : Suceava

MesajSubiect: Re: Biografie :)    Lun Mar 26, 2012 10:15 am

@Iela cum ar fi sa strige dupa tine " Noona ! " :]]
Sus In jos
DMC
Membru in devenire
Membru in devenire
avatar

Mesaje : 127
Woni : 337
Data de inscriere : 19/03/2012
Varsta : 22
Localizare : Romania,Pitesti ( NU'ESTLAND)

MesajSubiect: Re: Biografie :)    Lun Mar 26, 2012 10:54 am

ce fericita sunt eu ochi ..eu sunt de aceasi varsta cu toti..doar Aron desigur e cu 2 ani mai mare ca mine..traiasca 1995-ul crazy dance raccoon . Ren cute cry raccoon
Sus In jos
https://www.facebook.com/dobre.maria.claudia
Shin Kyung Mi
Administrator
Administrator
avatar

Mesaje : 1812
Woni : 3196
Data de inscriere : 30/11/2011
Varsta : 21
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Biografie :)    Mier Mar 28, 2012 8:33 am

deci fetele....eu ma tem ca o sa fiu forever alone...caci de cand cu frumusetea si dragalesenia absoluta a lui Ren compar toate persoanele de sex masculin cu el.....

♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-Afterschool-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥
Sus In jos
http://www.xschains.blogspot.com
Alexan'.
Reporter
avatar

Mesaje : 38
Woni : 64
Data de inscriere : 22/03/2012
Localizare : Suceava

MesajSubiect: Re: Biografie :)    Joi Mar 29, 2012 4:16 am

:]]
Shin Kyung Mi poate vei fi cu cineva ca Ren. mai sti ?!
Sus In jos
Shin Kyung Mi
Administrator
Administrator
avatar

Mesaje : 1812
Woni : 3196
Data de inscriere : 30/11/2011
Varsta : 21
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Biografie :)    Vin Apr 20, 2012 7:58 am

Alexan'. sa stii ca nu m-ar deranja ....chiar deloc. Desi nu cred ca mama ar fii extraordinar de fericita daca i-as veni cu una bucata corean la ea la usa :))))))

♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-Afterschool-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥
Sus In jos
http://www.xschains.blogspot.com
Alexan'.
Reporter
avatar

Mesaje : 38
Woni : 64
Data de inscriere : 22/03/2012
Localizare : Suceava

MesajSubiect: Re: Biografie :)    Sam Apr 21, 2012 10:34 am

Sa fiu sincera nici mama nu ar fi de acord , dar daca il aduc la usa ei nu mai are ce face =]] sa ma alinge nu poate ca se face de ras ... asa ca e tot ca mine =]]
Sus In jos
YzuJJ
Administrator
Administrator
avatar

Mesaje : 148
Woni : 267
Data de inscriere : 22/03/2012
Varsta : 21
Localizare : Ilfov

MesajSubiect: Re: Biografie :)    Dum Apr 22, 2012 6:25 am

HAHAHAHA eu i-am zis mamei sa se apuce de acu' sa invete coreeana daca vrea sa comunice cu ginerele ei=))

♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-Afterschool-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥
Sus In jos
Maknae Panda
Necunoscut
Necunoscut
avatar

Mesaje : 3
Woni : 3
Data de inscriere : 30/04/2012
Varsta : 23
Localizare : Targu Mures

MesajSubiect: Re: Biografie :)    Lun Apr 30, 2012 9:28 pm

LOL. Sunt Noona pentru toti.. [exceptie Aron].. dar Ren e asa de scump ca nu ma pot abtine sa nu-l iubesc.. keke ochi
Sus In jos
Serena
Moderator general
Moderator general
avatar

Mesaje : 687
Woni : 783
Data de inscriere : 28/11/2011
Varsta : 22
Localizare : Pitesti

MesajSubiect: Re: Biografie :)    Mier Iul 25, 2012 9:25 am

Yza asa i-am zis eu mamei mele ca sa invete coreeana daca vrea sa vorbeasca cu ginerele ei =))
Sus In jos
Georgy
Necunoscut
Necunoscut


Mesaje : 24
Woni : 24
Data de inscriere : 10/12/2012

MesajSubiect: Re: Biografie :)    Lun Dec 10, 2012 11:16 pm

REN e u draguuuuuuutttt feel love raccoon
Sus In jos
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: Biografie :)    

Sus In jos
 
Biografie :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Galeria cu Artisti-
Mergi direct la: