AcasaAcasa  PortalPortal  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

NU'EST-Interviu despre faima lor

In jos 
AutorMesaj
Shin Kyung Mi
Administrator
Administrator

Woni : 3196
Data de inscriere : 30/11/2011
Varsta : 21
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: NU'EST-Interviu despre faima lor   Mar Iul 31, 2012 4:15 am

[INTERVIU] NU'EST au obtinut succesul datorita frumusetii,increderii si diversitatii lor.Desi multi idoli incep sa se lanseze in K pop, foarte putini sunt la fel de frumosi ca NU'EST.Toti membri, in afara de Aron care este nascut in 1993, sunt nascuti in 1995. De asemenea, sunt unul dintre cele mai tinere grupuri.
Pe scena infatisarea si varsta sunt considerate factori de competitie , dar NU'EST a trecut primul test cu brio. Ei primesc, de asemenea, foarte mult suport de la agentia lor, Pledis , deoarece sunt prima trupa de baieti pe care agentia aceasta o decide, ea fiind cunoscuta pentru faptul ca are artisti ca After School. Poate ca din acest motiv, dupa lansare primului lor mini album, Action, grupul a reusit sa devina foarte popular si chiar sa fie alesi ca cei mai mari artisti noua lansati din 2012 pe un site K pop din strainatate. Aceastra trupa va face, cu siguranta, parte din noua gneratie de staruri.
Baekho a afitmat: "Suntem primii idoli baieti din agentia noastra asa ca,asa ca trebuie sa reusim . Muncim din greu pentru a realiza asta si de asemenea, primim mult suport de la After School"
NU'EST au incredere ca vor invinge in competitia impotriva multor alte grupuri.Membri au muncit multe antrenandu-se si sunt foarte pasionati de ceea ce fac.
Minhyun a spus, "Noi am definit un concept.Suntem diferiti de alte grupuri, reprezentam adolescentii " "Putem arata foarte multe concepte oamenilor deoarece noi cinci suntem foarte diferiti." a spus Aron. "JR este charismatic pe scena iar Baekho are o atitudine puternic masculina. Ren este foarte frumos iar Minhyun are o voce melodioasa. Eu? Um ... Cred ca sunt destept. (Rade) " Cei cinci membri sunt foarte increzatori datorita diversitatii pe care Aron A mentionat-o. "Telul nostru este sa primim titlul pentru cea mai buna trupa nou lansata.Pti primi acest premiu o singura data in cariera, in anul in care iti faci debutul, de aceea il vrem atat de mult."A spus Baekho.Membrii inca nu sunt obisn uiti cu camerele de filmat insa continua sa munceasca deoarece sunt foarte motivati de dorinta de a obtine premiul.Baekho a spus: "Muzica Kpop este atat de iubita in asia Asia, incat a fost numita Asia-Pop. Vom munci din greu pana in ziua in care NU'EST va domina piata muzicala asiatica." La afirmatia lui Baekho,liderul JR a spus: "Nu stim cand se va intampla asta, insa vom creste suficient de mult incat sa tine un concert exclusiv la Tokyo Dome in Haponia cat de curand posibil."

Sursa: Nu Est Franta

Traducerea este reazlizata din franceza de catre mine, asa ca sper ca ceva tot ati inteles din ea

♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-Afterschool-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥
Sus In jos
http://www.xschains.blogspot.com

NU'EST-Interviu despre faima lor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce stiti despre casatoria in tunisia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Nu'est :: Nu'est :: Noutati-
Mergi direct la: