AcasaAcasa  PortalPortal  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Multumiri tuturor celor care ne sprijina

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Shin Kyung Mi
Administrator
Administrator

Woni : 3196
Data de inscriere : 30/11/2011
Varsta : 20
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Multumiri tuturor celor care ne sprijina   Mar Iul 31, 2012 3:13 am

Prin acest topic staff-ul After School Romania vrea sa le multumeasca tuturor celor care ne-au ajutat sa ne dezvoltam, ne-au sprijinit de la aparitie si continua sa ne sprijine si in continuare.

In primul rand, vrem sa le multumim minunatelor membre After School. Fara aceste fete frumoase si talentate noi nici macar nu am fi existat.

In al doilea rand, vrem sa le multumim tuturor Playgirlz/Playboyz membrii ai acestui forum. Dragii nostri, sunteti foarte importanti pentru noi, asa ca va iubim si va respectam foarte mult. Voi sunteti cei care dati sens muncii noastre de fiecare data cand postati sau comentati pe acest forum.

In al treilea rand, vrem sa le multumim tuturor partenerilor nostrii, din Romania sau din afara granitelor, care ne-au sprijinit neconditionat si ne-au ajutat sa crestem.
Suntem siguri ca acesti oameni speciali merita sa fie mentionati aici.

Multumim staff-ului U Kiss Romania ( In special lui Shin Yoon Mi, Liana si Visina) deoarece au fost alaturi de noi si nu ne-au lasat sa renuntam.
Ii multumim lui Aya Saru ( fondatoare Big Bang Romania si 2NE1 Romania) pentru suportul acordat si pentu faptul ca ne-a sprijinit de fiecare data.
Ii multumi lui Miss Mee deoarece, datorita ei, mesajele fanilor romani romani din cadrul proiectului "We Will Miss You Godess Kahi" au ajuns la fosta membra si lidera After School.
Ii multumim lui Iko Chin pentru faptul ca, intotdeauna, ne anunta despre cele mai importante up-date-uri ale CEO-ului Pledis Ent ( agentia fetelor).
Le multumim si le suntem foarte recunoscatori celor de la After School Spania, deoarece ei au fost primii nostri parteneri si ne-au oferit sprijinul lor neconditionat in fiecare situatie.Ei au fost partenerii nostri in fiecare proiect lucru de care suntem foarte mandri si recunoscatori in acelasi timp.
Multumirile noastre se indreapta si catre staff-ul Fall in love with Nana si Arab Playgirlz, ei fiind niste colaboratori e nadejte care ne-au ajutat sa ne dezvoltam.
Nu in ultimul rand, dorim sa ne exprimam recunostiinta si fata de: Jonghyun Facts, European K-popers, Asian Pop Addict, PlayGirlz Japan si NU'EST Mexic care ne-au fost alaturi de fiecare data cand am avut nevoie de ei si ne-au promovat de cate ori au putut.

Cu multa dragoste si recunostiinta,

Stafful After School Romania

♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-Afterschool-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥
Sus In jos
http://www.xschains.blogspot.com

Multumiri tuturor celor care ne sprijina
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Afterschool Romania :: Parteneri-
Mergi direct la: